Olja på duk, "Havsgrodd". Monogramsignerad. (50x51)
6 200 SEK | 2022-01-09 12:14 |
6 000 SEK | 2022-01-09 11:54 |
5 400 SEK | 2022-01-09 09:25 |
5 200 SEK | 2022-01-09 06:32 |
4 000 SEK | 2022-01-08 21:42 |
3 000 SEK | 2022-01-07 15:46 |
1 000 SEK | 2022-01-07 14:15 |
700 SEK | 2022-01-06 17:29 |
350 SEK | 2022-01-05 20:40 |
250 SEK | 2022-01-05 18:31 |
150 SEK | 2022-01-05 18:33 |
100 SEK | Startpris |