Olja på pannå, "Motiv från Mariatorget". Signerad. (31x23)
2 100 SEK | 2022-01-09 10:06 |
2 000 SEK | 2022-01-06 00:39 |
1 900 SEK | 2022-01-07 16:08 |
1 300 SEK | 2022-01-05 23:31 |
250 SEK | 2022-01-05 21:10 |
100 SEK | Startpris |