Skulptur i brons, byst av Evert Taube. Signerad och daterad 56. Gjutarstämpel "H.Bergman Ciri perdue". Sockel av trä. (Totalhöjd 18,5)
5 200 SEK | 2022-01-05 21:28 |
5 000 SEK | 2022-01-05 23:56 |
2 000 SEK | 2022-01-05 21:35 |
1 000 SEK | 2022-01-05 21:19 |
950 SEK | 2022-01-05 18:55 |
750 SEK | 2022-01-05 19:58 |
100 SEK | Startpris |