Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (64x80)
5 000 SEK | 2022-01-05 18:50 |
5 000 SEK | 2022-01-06 14:29 |
2 600 SEK | 2022-01-06 02:01 |
100 SEK | Startpris |