Mässing och biskviporslin. Med dekor av pojkar. Dekornaggar, ytslitage, skärmfäste ej komplett. (Totalhöjd 36)
450 SEK | 2022-01-06 09:50 |
450 SEK | 2022-01-08 20:27 |
250 SEK | 2022-01-07 21:18 |
100 SEK | Startpris |