Mässing. För tre ljus vardera, med löstagbara ljusmanschetter. Stämplade NPL. En pipa med sliten gäng. Ytslitage, mindre bulor. (Höjd 40)
1 400 SEK | 2022-01-09 11:38 |
1 300 SEK | 2022-01-09 09:43 |
1 200 SEK | 2022-01-09 06:26 |
1 200 SEK | 2022-01-09 07:26 |
650 SEK | 2022-01-06 00:08 |
600 SEK | 2022-01-06 22:32 |
500 SEK | 2022-01-06 13:50 |
400 SEK | 2022-01-05 19:10 |
250 SEK | 2022-01-05 21:25 |
150 SEK | 2022-01-05 20:40 |
100 SEK | Startpris |