Kromad metall. Delvis läderklädd stomme. Vitlackad skärm. Två ljuspunkter. Raster saknas, ytslitage, repor. (Höjd 119)
2 400 SEK | 2022-01-09 12:15 |
2 300 SEK | 2022-01-09 12:15 |
1 600 SEK | 2022-01-09 11:56 |
850 SEK | 2022-01-08 10:23 |
800 SEK | 2022-01-05 20:07 |
550 SEK | 2022-01-07 15:40 |
250 SEK | 2022-01-05 23:25 |
150 SEK | 2022-01-05 22:32 |
100 SEK | Startpris |