Målning på papper, predikan. Lagningar, retuscher, senare uppklistrad på skiva, slitage. (68x109)
5 600 SEK | 2022-01-09 11:25 |
5 400 SEK | 2022-01-09 11:56 |
2 200 SEK | 2022-01-09 11:43 |
1 800 SEK | 2022-01-08 22:39 |
1 600 SEK | 2022-01-08 23:39 |
450 SEK | 2022-01-06 17:13 |
400 SEK | 2022-01-05 22:40 |
350 SEK | 2022-01-06 10:40 |
150 SEK | 2022-01-05 22:21 |
100 SEK | 2022-01-05 21:22 |
100 SEK | Startpris |