Mässing. Textila skärmar. Ytslitage, repor, fläckar. (Totalhöjd 46)
800 SEK | 2022-01-09 08:11 |
750 SEK | 2022-01-09 10:46 |
500 SEK | 2022-01-07 21:07 |
400 SEK | 2022-01-07 19:16 |
150 SEK | 2022-01-06 19:41 |
100 SEK | Startpris |