Vitmålat. Upptill med dubbla dörrar och två lådor. Nedtill med dubbla dörrar. Öppen mellandel. Övre dörrar saknar nyckel, låst. Senare bemålning, fläckar, slitage, stötmärken. (Höjd 237, bredd 130, djup 53) Proveniens: Tidigare från Lennartsnäs Slott.
2 400 SEK | 2022-01-09 11:52 |
2 300 SEK | 2022-01-09 11:06 |
2 000 SEK | 2022-01-08 09:52 |
1 500 SEK | 2022-01-05 23:46 |
100 SEK | Startpris |