Fanerad med inläggningar. Beslag i brons. Skiva av kolmårdsmarmor. Signerad Lundström. Låset kärvar, låst. Ytslitage. (Höjd 90, bredd 105, djup 57)
4 000 SEK | 2022-01-07 20:33 |
3 800 SEK | 2022-01-08 11:38 |
3 000 SEK | 2022-01-06 08:49 |
2 100 SEK | 2022-01-07 18:36 |
1 900 SEK | 2022-01-07 08:56 |
850 SEK | 2022-01-05 21:30 |
650 SEK | 2022-01-06 00:54 |
300 SEK | 2022-01-05 19:38 |
200 SEK | 2022-01-05 20:03 |
100 SEK | 2022-01-05 18:30 |
100 SEK | Startpris |