Teak. Med tre lådor och tre dörrar. Nyckel finns. Slitage, fläckar, repor. (Höjd 88, bredd 183, djup 43)
2 300 SEK | 2022-01-09 12:13 |
2 200 SEK | 2022-01-09 08:01 |
2 000 SEK | 2022-01-08 21:32 |
1 500 SEK | 2022-01-08 17:41 |
1 000 SEK | 2022-01-08 11:42 |
900 SEK | 2022-01-05 21:29 |
500 SEK | 2022-01-05 21:54 |
100 SEK | Startpris |