Vitlackad. Stolar 4st samt bord med två iläggsskivor à 55cm. Brännmärkt. Bruksslitage, repor, enstaka märken. (Höjd 75, längd 139, bredd 98)
6 800 SEK | 2022-01-09 10:22 |
6 600 SEK | 2022-01-09 11:05 |
5 200 SEK | 2022-01-09 10:59 |
2 300 SEK | 2022-01-07 08:09 |
2 200 SEK | 2022-01-07 08:02 |
550 SEK | 2022-01-06 12:06 |
100 SEK | 2022-01-05 21:09 |
100 SEK | Startpris |