Formpressad, rödlackad sits. Ben av kromad stålrör. Stämplade, etikettmärkta. Repor, färgslitage, fläckar. (Höjd 77)
7 200 SEK | 2022-01-09 12:12 |
7 000 SEK | 2022-01-09 12:11 |
6 000 SEK | 2022-01-09 11:45 |
5 200 SEK | 2022-01-09 10:09 |
3 600 SEK | 2022-01-08 14:35 |
2 000 SEK | 2022-01-05 22:25 |
1 800 SEK | 2022-01-06 13:29 |
1 500 SEK | 2022-01-05 21:51 |
100 SEK | Startpris |