Formpressad, rödlackad sits. Ben av kromad stålrör. Stämplade, etikettmärkta. Repor, färgslitage, fläckar, smärre kantavslag. (Höjd 77)
7 200 SEK | 2022-01-09 12:12 |
7 000 SEK | 2022-01-09 12:12 |
6 400 SEK | 2022-01-09 11:59 |
5 200 SEK | 2022-01-09 10:09 |
4 400 SEK | 2022-01-09 11:22 |
3 800 SEK | 2022-01-08 14:35 |
2 100 SEK | 2022-01-06 23:57 |
1 700 SEK | 2022-01-06 13:28 |
1 500 SEK | 2022-01-05 21:17 |
1 500 SEK | 2022-01-05 21:51 |
100 SEK | Startpris |