Ek. Med fårullsklädsel. Brännmärkt. Laminatsprickor, lagning, ytslitage, smärre fläckar. (Höjd 102)
4 000 SEK | 2022-01-09 11:55 |
3 800 SEK | 2022-01-09 11:55 |
3 400 SEK | 2022-01-09 11:09 |
3 000 SEK | 2022-01-09 11:46 |
2 500 SEK | 2022-01-08 21:52 |
2 100 SEK | 2022-01-07 20:33 |
2 000 SEK | 2022-01-05 22:16 |
1 500 SEK | 2022-01-06 08:08 |
1 100 SEK | 2022-01-05 22:44 |
700 SEK | 2022-01-05 22:39 |
600 SEK | 2022-01-05 21:55 |
550 SEK | 2022-01-05 19:04 |
100 SEK | Startpris |