Ek. Tvådelat. Upptill med dubbla, spröjsade dörrar och 4st bakomliggande hyllplan. Nederdel med tre lådor. Nycklar finns. Torrsprickor, enstaka listskador, repor, omarbetade hyllplan. Enligt uppgift tidigare proveniens Örlogsbasen i Karlskrona. (Höjd 233, bredd 110, djup 62)
10 500 SEK | 2022-01-09 09:23 |
10 000 SEK | 2022-01-09 09:41 |
7 800 SEK | 2022-01-08 00:58 |
6 600 SEK | 2022-01-06 15:26 |
4 000 SEK | 2022-01-05 23:09 |
3 000 SEK | 2022-01-05 23:10 |
2 600 SEK | 2022-01-05 23:08 |
2 000 SEK | 2022-01-05 21:24 |
1 300 SEK | 2022-01-05 22:10 |
850 SEK | 2022-01-05 21:41 |
750 SEK | 2022-01-05 20:23 |
400 SEK | 2022-01-05 21:10 |
300 SEK | 2022-01-05 20:46 |
100 SEK | Startpris |