Rund skiva fanerad i alrot. Tredelad fot. Stämplad "JAC SIÖLIN KÖPING OCH KONGSÖR NO.949". Skivfäste med lagningar, slitage, renoverad, skiva med kantskador och blekt. (Diameter 83, nedfälld höjd 66)
5 200 SEK | 2022-01-09 09:42 |
5 000 SEK | 2022-01-09 09:51 |
3 400 SEK | 2022-01-08 22:09 |
3 200 SEK | 2022-01-08 09:47 |
2 600 SEK | 2022-01-06 14:43 |
100 SEK | 2022-01-05 20:26 |
100 SEK | Startpris |