Furu. Skiva av två plank, tre sidor med sarg. Sarg med skador. Slitage, fläckar, smärre torrsprickor. (Höjd inklusive sarg 82, längd 275, djup 99)
12 500 SEK | 2022-01-09 11:54 |
12 000 SEK | 2022-01-09 11:55 |
8 200 SEK | 2022-01-09 07:52 |
8 000 SEK | 2022-01-08 22:51 |
6 800 SEK | 2022-01-08 23:31 |
5 400 SEK | 2022-01-08 15:46 |
5 000 SEK | 2022-01-06 18:16 |
3 000 SEK | 2022-01-05 23:08 |
1 200 SEK | 2022-01-05 23:06 |
100 SEK | Startpris |