Olja på duk, "Vita moln". Signerad och daterad 82. (26x43)
2 400 SEK | 2022-01-09 11:57 |
2 300 SEK | 2022-01-09 08:56 |
2 200 SEK | 2022-01-08 21:47 |
1 900 SEK | 2022-01-09 07:43 |
1 200 SEK | 2022-01-07 22:34 |
850 SEK | 2022-01-05 19:38 |
100 SEK | Startpris |