Akvarell, motiv från Coyoacan. Signerad och daterad 24 mars 95. Inramad. Papperet med två småhål. (15x17,5)
150 SEK | 2022-01-09 08:52 |
100 SEK | 2022-01-06 21:59 |
100 SEK | Startpris |