Carborundumetsning, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (45x37)
450 SEK | 2022-01-09 10:10 |
400 SEK | 2022-01-07 07:27 |
300 SEK | 2022-01-06 18:02 |
100 SEK | 2022-01-05 21:38 |
100 SEK | Startpris |