Färglagd etsning, "Fallfrukt". Signerad och numrerad. Inramad. (19,5x15,5)
950 SEK | 2022-01-09 11:54 |
900 SEK | 2022-01-09 11:53 |
800 SEK | 2022-01-09 11:47 |
450 SEK | 2022-01-08 22:18 |
400 SEK | 2022-01-07 13:59 |
400 SEK | 2022-01-08 14:55 |
300 SEK | 2022-01-06 15:13 |
200 SEK | 2022-01-05 21:33 |
150 SEK | 2022-01-05 21:10 |
100 SEK | 2022-01-05 20:46 |
100 SEK | Startpris |