Olja på duk, skogsbild med figurer. Signerad och daterad 1880. (39x59)
1 100 SEK | 2022-01-09 11:38 |
1 000 SEK | 2022-01-08 12:34 |
900 SEK | 2022-01-06 19:48 |
650 SEK | 2022-01-06 11:16 |
300 SEK | 2022-01-05 22:21 |
150 SEK | 2022-01-05 19:39 |
100 SEK | Startpris |