Skulptur i brons, lekande barn. Signerad och daterad 1912. (Höjd 14,5)
2 900 SEK | 2022-01-09 07:33 |
2 800 SEK | 2022-01-09 00:13 |
2 700 SEK | 2022-01-09 06:25 |
2 300 SEK | 2022-01-08 19:55 |
2 100 SEK | 2022-01-06 22:44 |
1 700 SEK | 2022-01-06 15:12 |
1 500 SEK | 2022-01-06 15:03 |
800 SEK | 2022-01-05 22:07 |
600 SEK | 2022-01-05 19:05 |
100 SEK | Startpris |