Mässing. Med dekor av band och rosetter. Vittonad glaskupa. Duplexbrännare med dubbla vekar och släckningsfunktion. Kupa med lagningar och naggar. (Höjd exklusive rör 65)
1 600 SEK | 2022-01-09 12:06 |
1 500 SEK | 2022-01-09 11:22 |
1 300 SEK | 2022-01-09 11:36 |
1 100 SEK | 2022-01-08 23:16 |
750 SEK | 2022-01-08 19:54 |
650 SEK | 2022-01-08 16:12 |
400 SEK | 2022-01-05 22:10 |
350 SEK | 2022-01-06 22:00 |
100 SEK | Startpris |