Skulptur i brons. Monogramsignerad och daterad 53. Gjutarstämpel Rosengren Limhamn. (Höjd 18,5, längd 22)
4 200 SEK | 2022-01-09 11:52 |
4 000 SEK | 2022-01-08 21:47 |
3 600 SEK | 2022-01-09 09:52 |
3 200 SEK | 2022-01-07 18:45 |
2 800 SEK | 2022-01-08 11:40 |
2 100 SEK | 2022-01-08 11:31 |
1 000 SEK | 2022-01-06 00:41 |
450 SEK | 2022-01-06 22:43 |
350 SEK | 2022-01-05 21:24 |
200 SEK | 2022-01-05 22:10 |
100 SEK | Startpris |