Olja på pannå, åkerlandskap. Signerad. (23x38)
3 600 SEK | 2022-01-09 10:31 |
3 400 SEK | 2022-01-06 13:30 |
3 200 SEK | 2022-01-08 18:47 |
350 SEK | 2022-01-05 22:54 |
300 SEK | 2022-01-05 22:39 |
250 SEK | 2022-01-05 21:00 |
100 SEK | Startpris |