Mässing. Kannelerad stomme. Stämplade. Ytslitage. (Höjd 27)
1 100 SEK | 2022-01-06 06:29 |
1 000 SEK | 2022-01-07 21:53 |
900 SEK | 2022-01-07 13:53 |
600 SEK | 2022-01-06 14:15 |
200 SEK | 2022-01-05 22:32 |
100 SEK | 2022-01-05 21:35 |
100 SEK | Startpris |