Olja på duk, interiör med figurer. Signerad. (35x23,5)
950 SEK | 2022-01-09 11:51 |
950 SEK | 2022-01-09 11:58 |
850 SEK | 2022-01-09 10:28 |
750 SEK | 2022-01-09 10:12 |
500 SEK | 2022-01-06 10:44 |
400 SEK | 2022-01-05 22:57 |
300 SEK | 2022-01-05 22:01 |
100 SEK | Startpris |