Olja på duk, älvlandskap. Signerad och daterad 1910. (52x64)
3 200 SEK | 2022-01-09 11:55 |
3 000 SEK | 2022-01-07 23:03 |
2 900 SEK | 2022-01-06 22:09 |
1 100 SEK | 2022-01-06 17:47 |
150 SEK | 2022-01-05 22:55 |
100 SEK | 2022-01-05 20:24 |
100 SEK | Startpris |