Blandteknik, "Ateljén". Signerad och daterad 1979. Inramad. (23x17)
950 SEK | 2022-01-09 12:15 |
900 SEK | 2022-01-09 10:36 |
800 SEK | 2022-01-09 04:39 |
550 SEK | 2022-01-09 00:58 |
200 SEK | 2022-01-05 21:40 |
150 SEK | 2022-01-05 21:22 |
100 SEK | 2022-01-05 20:43 |
100 SEK | Startpris |