Etsning, hamnbild med figurer. Signerad, i plåten daterad London 1934. Inramad. (39,5x27,5)
800 SEK | 2022-01-07 23:55 |
750 SEK | 2022-01-07 18:23 |
250 SEK | 2022-01-05 22:53 |
200 SEK | 2022-01-05 22:47 |
100 SEK | Startpris |