Vitlackad metall. Stämplad. Bruksslitage. (Längd 35)
700 SEK | 2022-01-08 12:17 |
650 SEK | 2022-01-09 10:16 |
450 SEK | 2022-01-08 09:50 |
350 SEK | 2022-01-07 15:52 |
300 SEK | 2022-01-06 22:37 |
250 SEK | 2022-01-06 17:30 |
200 SEK | 2022-01-06 16:54 |
100 SEK | Startpris |