Carborundumetsning, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (49x39)
1 400 SEK | 2022-01-08 21:46 |
1 300 SEK | 2022-01-06 12:46 |
700 SEK | 2022-01-07 15:49 |
600 SEK | 2022-01-06 17:54 |
350 SEK | 2022-01-05 21:37 |
200 SEK | 2022-01-05 20:59 |
150 SEK | 2022-01-05 20:43 |
100 SEK | 2022-01-05 19:36 |
100 SEK | Startpris |