Mässing. Med driven dekor. För ett ljus vardera. Ytslitage, repor. (Höjd 51)
1 200 SEK | 2022-01-09 11:48 |
1 100 SEK | 2022-01-09 11:47 |
1 000 SEK | 2022-01-09 10:57 |
950 SEK | 2022-01-08 23:04 |
800 SEK | 2022-01-07 19:32 |
550 SEK | 2022-01-07 19:48 |
250 SEK | 2022-01-05 19:07 |
250 SEK | 2022-01-05 19:22 |
100 SEK | Startpris |