Mässing. För fem ljus. Stämplad. Två extra takkrokar medföljer. Ytslitage. (Höjd 48)
2 400 SEK | 2022-01-09 12:07 |
2 300 SEK | 2022-01-09 11:43 |
1 800 SEK | 2022-01-09 09:41 |
1 700 SEK | 2022-01-09 07:27 |
1 600 SEK | 2022-01-08 19:15 |
1 500 SEK | 2022-01-06 09:44 |
1 300 SEK | 2022-01-06 11:37 |
1 100 SEK | 2022-01-05 21:17 |
550 SEK | 2022-01-05 19:28 |
300 SEK | 2022-01-05 19:08 |
100 SEK | Startpris |