Oljor på träskivor 2st, värdshusinteriörer. Osignerade. Retuscher, krackelering, en med färgbortfall. (19,5x18)
1 500 SEK | 2022-01-07 12:00 |
1 400 SEK | 2022-01-07 11:01 |
150 SEK | 2022-01-06 21:14 |
100 SEK | 2022-01-06 10:42 |
100 SEK | Startpris |