Bronserad och förgylld. Krönt med blåsinstrument. Två ljusarmar i mässing. Krön med lagning, färgslitage, fläckar. (Höjd 60, bredd 57)
2 100 SEK | 2022-01-09 11:39 |
2 000 SEK | 2022-01-09 11:31 |
1 700 SEK | 2022-01-09 10:54 |
1 500 SEK | 2022-01-09 00:10 |
1 100 SEK | 2022-01-06 18:26 |
1 000 SEK | 2022-01-06 20:37 |
900 SEK | 2022-01-05 21:36 |
850 SEK | 2022-01-05 19:50 |
850 SEK | 2022-01-05 20:26 |
350 SEK | 2022-01-05 19:09 |
100 SEK | Startpris |