Porslin med genombruten kant samt polykrom och förgylld dekor av svenska slott. 1900-talets andra hälft. Diameter 18,5 cm.
1 200 SEK | 2021-12-14 18:19 |
1 100 SEK | 2021-12-14 18:19 |
600 SEK | 2021-12-14 17:39 |
450 SEK | 2021-12-03 23:27 |
400 SEK | 2021-12-01 18:55 |
300 SEK | Startpris |