Porslin med polykrom samt förgylld dekor. Bl.a. "De fyra årstiderna". Höjd 12-14 cm. Naggar, avslag.
2 200 SEK | 2021-12-11 22:46 |
2 000 SEK | 2021-12-14 18:09 |
1 600 SEK | 2021-12-08 15:24 |
1 400 SEK | 2021-12-08 16:42 |
1 100 SEK | 2021-12-06 19:59 |
1 000 SEK | 2021-12-03 23:25 |
700 SEK | 2021-11-30 23:00 |
300 SEK | Startpris |