Flintgods. Gefle, "Grand". Krackelerad glasyr. Smärre missfärgningar och tillverkningsdefekter. En kopp med spricka, en kopp med kantnagg och två med fotnagg.
600 SEK | 2021-12-08 20:47 |
500 SEK | 2021-12-08 17:48 |
300 SEK | 2021-12-05 20:20 |
300 SEK | Startpris |