70. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OTYDLIGT SIGNERAD

Oljemålning på duk. Hedlandskap. Signerad och daterad 1852. 46x82 cm. Krackeleringar, retuscher.

Varunr 226272

16 November 2021 18:23

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 800 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2021-11-16 13:22
700 SEK2021-11-12 15:52
600 SEK2021-11-10 17:14
600 SEK2021-11-11 17:49
450 SEK2021-11-11 12:32
350 SEK2021-11-08 17:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!