Oljemålning på duk. Hedlandskap. Signerad och daterad 1852. 46x82 cm. Krackeleringar, retuscher.
800 SEK | 2021-11-16 13:22 |
700 SEK | 2021-11-12 15:52 |
600 SEK | 2021-11-10 17:14 |
600 SEK | 2021-11-11 17:49 |
450 SEK | 2021-11-11 12:32 |
350 SEK | 2021-11-08 17:45 |
300 SEK | Startpris |