Oljemålning på duk. Bergslandskap. Kopia efter okänd förlaga, signerad Magnus Enna Cp 1889. 37x70 cm. Repor.
1 000 SEK | 2021-11-16 18:20 |
900 SEK | 2021-11-16 14:45 |
700 SEK | 2021-11-11 23:13 |
600 SEK | 2021-11-11 14:01 |
450 SEK | 2021-11-08 17:45 |
350 SEK | 2021-11-04 20:26 |
300 SEK | Startpris |