Emaljarbete i guilloche-teknik på brons. Troligen Österrike 1910/20-tal. Okänd mästarstämpel. Längd 10,5 cm. Repor, märken.
3 000 SEK | 2021-11-16 21:12 |
2 800 SEK | 2021-11-16 21:12 |
1 200 SEK | 2021-11-16 21:07 |
350 SEK | 2021-11-16 20:24 |
300 SEK | 2021-11-09 18:40 |
300 SEK | Startpris |