444. RESVÄSKA MED TOILETTEINREDNING

1900-talets mitt. Bredd 51 cm. Bruksslitage, smärre skador.

Varunr 226645

16 November 2021 20:28

Utrop 500 SEK

Onlineauktion 16 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!