Koppar och mässing. 1900-tal. Höjd 27 cm. Repor, märken, plastväxter medföljer.
1 400 SEK | 2021-11-14 07:27 |
1 300 SEK | 2021-11-16 20:04 |
900 SEK | 2021-11-12 19:09 |
800 SEK | 2021-11-12 09:49 |
700 SEK | 2021-11-10 18:43 |
600 SEK | 2021-11-10 18:03 |
450 SEK | 2021-11-10 16:58 |
400 SEK | 2021-11-10 16:53 |
300 SEK | Startpris |