Ek. "Ceasar", 1966. Höjd 83, skivans mått 170x80 cm. Repor, märken, slitage.
1 500 SEK | 2021-11-02 18:30 |
1 400 SEK | 2021-11-02 18:30 |
1 300 SEK | 2021-11-02 18:26 |
1 200 SEK | 2021-11-02 16:55 |
1 100 SEK | 2021-11-01 11:34 |
700 SEK | 2021-10-30 12:14 |
500 SEK | 2021-10-29 18:16 |
400 SEK | 2021-10-29 06:29 |
300 SEK | 2021-10-22 13:49 |
300 SEK | Startpris |