Teak. Modern design, 1960-tal. Höjd 73, skivans mått 200x100 cm. Repor, märken, fanerbortfall. Nyckel saknas.
1 700 SEK | 2021-11-02 18:20 |
1 600 SEK | 2021-11-02 18:30 |
800 SEK | 2021-11-02 18:25 |
600 SEK | 2021-10-28 17:13 |
500 SEK | 2021-10-20 16:58 |
300 SEK | Startpris |