Oljemålning på duk. Osignerad. 1800-tal. Interiörscen med kvinna, pojke och hund. 25x22 cm. Krackeleringar, retuscher och färgbortfall.
1 400 SEK | 2021-11-02 14:33 |
1 300 SEK | 2021-11-02 08:09 |
1 200 SEK | 2021-11-02 07:47 |
1 000 SEK | 2021-10-29 10:15 |
900 SEK | 2021-10-19 14:38 |
800 SEK | 2021-10-20 19:28 |
300 SEK | Startpris |